logo_bzu.gif
   

GRIEŽYNĖS festivaliuose yra groję Lietuvos, Latvijos, Estijos, Rusijos, Ukrainos, Baltarusijos, Lenkijos, Suomijos, Anglijos, Švedijos, Norvegijos, Danijos, Peru, Airijos, Velso, JAV, Italijos, Japonijos, Irano, Turkijos, Kinijos, Vengrijos ir kitų šalių muzikantai.


Sergej Starostin (Rusija/Russia) - 1992
Kevin Tilbury (Anglija/England ) - 1992, 1994
Gjermund Kolltveit (Norvegija/Norway) - 1992
Atle Lien Jensen (Norvegija/Norway) - 1992
“Kapela z Sulym“ (Lenkija/Poland) - 1992
Andrzej Zajko (Lenkija/Poland) - 1992, 1998
Per O.G. Runberg (Švedija/Sweden) - 1992
“Los Chotos“ (Peru) - 1992
“Huk“ (Ukraina/Ukraine) - 1992
“Grodi“ (Latvija/Latvia) - 1992
Algirdas Klova ir Marijus Šnaras (Lietuva/Lithuania) - 1992, 1996
“Sutaras“ (Lietuva/Lithuania) - 1992
“Vydraga“(Lietuva/Lithuania) – 1992, 2008, 2016
Igor Tonurist trio (Estija/Estonia) - 1994
„Niller Og Luffe“ (Danija/Denmark) - 1994
“Vertumnieki“(Latvija/Latvia) - 1994
“Kapela Bratstwa ubogich“ (Lenkija/Poland) - 1994
Harold Pettersson (Švedija/Sweden) - 1994
Aleksandr Teplov & Aleksej Mechnetsov (Rusija/Russia) - 1994
Maris Jansons & „Auri“ (Latvija/Latvia) – 1994
„Kreicburgas Likeri“ (Latvija/Latvia) - 1994
Adutiškio muzikantai – Leopoldas Adomėlis, Stasys Bučelis,
Leonas Mikasėnas (Lietuva/Lithuania) – 1994
Skirmantas Sasnauskas ir Dainius Pulauskas (Lietuva/Lithuania) – 1994
„Žaliakalnio vilkai“ (Lietuva/Lithuania) - 1994
“Visi“ (Lietuva/Lithuania) - 1994, 1996
Luffe & Steen (Danija/Denmark) - 1996
“Rund Pa Gulvet“ (Danija/Denmark) - 1996
“Ellefolk“ (Danija/Denmark) - 1996, 1998
Timo Vaananen (Suomija/Finland) - 1996
Rūta & Valdis Muktupavels (Latvija/Latvia) - 1996
“Duja“(Lietuva/Lithuania) - 1996
“Verdingis“ (Lietuva/Lithuania) - 1996
„Keisto folkloro grupė“ (Lietuva/Lithuania) - 1996
Indų klasikinės muzikos ansamblis (Lietuva/Lithuania) – 1996
Jonas Danilevičius, Jonas Karinauskas, Jonas Lechovickas,
Algimantas Mieliauskas, Leonas Petronis (Lietuva/Lithuania) - 1996
“Griežikai“ (Lietuva/Lithuania) - 1998
Peter Phelan (Airija/Ireland) – 1998
Robert Jennings (Airija/Ireland) - 1998
Oddrun - Knut - Ole (Norvegija/Norway) - 1998
Moira Lewis (Velsas/Wales) - 1998
„Bronxarvekvartetten“(Švedija/Sweden) - 1998
Dan Speaker (JAV/USA) - 1998
Pavel Grupkaitis & Kamil Korek (Lenkija/Poland) - 1998
Robert Jennings & Danny O'Brien (Airija/Ireland) - 1998
Andris & Aida Kapusts (Latvija/Latvia) – 1998; 2000; 2004; 2008; 2010
“Mėguva“ (Lietuva/Lithuania) - 1998
'Taduja“ (Lietuva/Lithuania) – 1998
Klaudijus Driskius, Pranas Mikulėnas ir
Evaldas Vyčinas (Lietuva/Lithuania) - 1998
„Maskačkas Spelmani“(Latvija/Latvia) -2000
Torstein & Asne Sunniva (Norvegija/Norway) - 2000
“Aurora Borealis” (Norvegija/Norway) – 2000
“Kodravas” (Lietuva/Lithuania) – 2000
Feliksas Baltrušaitis (Lietuva/Lithuania) - 2000
Todar Kaškurevič (Baltarusija/Belarus) – 2000; 2004; 2008
“Kapela Dudkow” (Lenkija/Poland) – 2000
"Sinimaniseele" (Estija/Estonia) - 2002
Andrejs Rancans & "Baltinavas Muzikanti" (Latvija/Latvia) - 2002
Madsen trio (Danija/Denmark) - 2002
Kapela Grucelow (Lenkija/Poland) - 2002
Tatsuya Okabayashi (Japonija/Japan) - 2002
"Bazar Bla" (Švedija/Sweden) - 2002
Jonas Lechovickas (Lietuva/Lithuania) - 2002
Ligawki duo (Lenkija/Poland) - 2002
„Sergejs Ancupovs band“ (Latvija-Lietuva/Latvia-Lithuania) - 2002
„Li Sandandonijre“ (Italija/Italy) - 2002
„Opapaa“ (Estija/Estonia) -2004
Roger Watson (Anglija/England) -2004; 2008
Abdullah Boyraz & Ferhat Aykac (Turkija/Turkey) -2004
„Hurvomhey !“ (Norvegija/Norway) - 2004
Aliaksandr Los (Baltarusija/Belarus) - 2004
Lizhoun Wang (Kinija/China) – 2004; 2006
„Sadūnai“ (Lietuva/Lithuania) - 2004
„Balsi“ (Latvija/Lithuania) – 2004
„Kerekes Band“ (Vengrija/Hungary) – 2004
Albinas Bartnykas ir Romas Mazėtis (Lietuva/Lithuania) – 2004
Gvidas Kovėra ir Vytautas Linkevičius (Lietuva/Lithuania) - 2004
Salnavos šokių muzikantai (Latvija/Latvia) - 2006
Marju Varblane ir grupė (Estija/Estonia) - 2006
Yirdy Machar – (Škotija-Danija/Scotland-Denmark) - 2006
„Z naroku” (Lenkija/Poland) - 2006
„Gulyajgorod” (Ukraina/Ukraine) - 2006
Kristian Solvang (Norvegija/Norway) - 2006
„Hogmarkarna” (Švedija/Sweden) - 2006
„Vilniaus bandonija“ (Lietuva/Lithuania) – 2006
Antanas Kavaliauskas, Algimantas Kuniauskas,
Augustinas Rugelis (Lietuva/Lithuania) - 2006
Jurbarko muzikantai - Feliksas Jucevičius,
Aušra Mičiulė, Valdas Žemaitis (Lietuva/Lithuania) - 2008
Laima Jansone – (Latvija/Latvia) - 2008
Vytauto Didžiojo Universiteto Rasos gimnazijos
folkloro grupės „Lygaudė“ nariai (Lietuva/Lithuania) - 2008
Egidijus Darulis ir Violeta Juozapavičiūtė (Lietuva/Lithuania) – 2008
Gvidas Kovėra (Lietuva/Lithuania) - 2008
Alban Faust (Švedija/Sweden) - 2008
„Abra“ (Latvija/Latvia) - 2008, 2014
„Vilniaus Griežynė“ (Lietuva/Lithuania) - 2008
Roger Watson ir „Vydraga“ (Anglija/Lietuva) - 2008
Kapela Mazowiecka (Lenkija/Poland) - 2010
Juras Pankevič (Baltarusija/Belarus) - 2010
Dzianis Suchi (Baltarusija/Belarus) - 2010
Domo Emigrantes (Italija/Italy) - 2012
OPLETT (Norvegija/Norway) - 2012
Lily Neill (JAV/USA) - 2012
Istvánfi Balázs-Németh András duo  (Vengrija/Hungary) - 2012, 2014
Liutaš (Baltarusija/Belarus) - 2012
Salako muzikantai (Lietuva/Lithuania) - 2012 Wild Troupe (JK/UK) -2014
Alesio Losiaus trio (Baltarusija/Belarus) - 2014
Kapela Bornego z Podzamcza (Lenkija/Poland) - 2014
Karmen Juhkam, Karolin Härm, Leanne Barbo (Estija/Estonia) - 2014
Asnate Rancāne, Aurēlija Rancāne, Ēriks Zeps (Latvija/Latvia) - 2014
Vytas Rimkus ir Dainius Maslauskas (Lietuva/Lithuania) - 2014
"Ritingo" (Lietuva/Lithuania) - 2014
Zdzislawo Marczuko kapela (Lenkija/Poland) - 2016
Duetas „Zezigrad“ (Italija/Italy) - 2016
„Paazerje“ (Baltarusija/Belarus) - 2016
Áron Dóra, Orsolya András (Vengrija/Hungary) - 2016
Folkloro ansamblis „Krasna Gorka“ (Rusija/Russia) - 2016
Niall McClean, Brendan Monaghan (Šiaurės Airija/North Ireland) - 2016
Grupė „Hāgenskalnamuzikanti“ (Latvija/Latvia) - 2016
Leanne Barbo, Maarja Sarv (Estija/Estonia) - 2016